Zápasy DN

17:00

TJ Sokol Újezdec – Těšov — FK Dolní Němčí

0 - 1
I.A třída sk.B - muži

SK Slovácká Viktoria Bojkovice — FK Dolní Němčí

2 - 1
I.A třída sk.B - muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Vlčnov

5 - 0
I.A třída sk.B - muži

Spartak Hluk — FK Dolní Němčí

0 - 1
I.A třída sk.B - muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Sokol Újezdec – Těšov

5 - 9
Okresní přebor sk.B - starší přípravka

FK Ostrožská Nová Ves — FK Dolní Němčí

3 - 15
Okresní přebor sk.B - starší přípravka
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — FC Strání

1 - 2
I.A třída sk.B - muži

TJ Sokol Mladcová — FK Dolní Němčí

6 - 13
Okresní přebor sk.B - starší přípravka
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Nivnice

7 - 8
Okresní přebor sk.B - starší přípravka

Spartak Hluk — FK Dolní Němčí

3 - 1
I.A třída sk.B - muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — SK Jaroslavice

5 - 7
Okresní přebor sk.B - starší přípravka
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — ČSK Uherský Brod

2 - 1
I.A třída sk.B - muži

FC Kvasice — FK Dolní Němčí

5 - 1
I.A třída sk.B - muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Sokol Březolupy

8 - 13
Okresní přebor sk.B - starší přípravka

FK Uherský Ostroh — FK Dolní Němčí

2 - 2
I.A třída sk.B - muži

TJ Sokol Žalkovice — FK Dolní Němčí

6 - 9
Okresní přebor sk.B - starší přípravka

TJ Vlčnov — FK Dolní Němčí

2 - 0
I.A třída sk.B - muži

TJ Osvětimany — FK Dolní Němčí

3 - 3
I.A třída sk.B - muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Skaštice

1 - 0
I.A třída sk.B - muži

FC Strání — FK Dolní Němčí

1 - 3
I.A třída sk.B - muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Nedachlebice

5 - 2
I.A třída sk.B - muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — SK Slovácká Viktoria Bojkovice

4 - 0
I.A třída sk.B - muži

TJ Vlčnov — FK Dolní Němčí

3 - 1
I.A třída sk.B - muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — Spartak Hluk

1 - 0
I.A třída sk.B - muži

TJ Sokol Újezdec – Těšov — FK Dolní Němčí

6 - 3
Okresní přebor sk.B - starší přípravka

FC Strání — FK Dolní Němčí

2 - 2
I.A třída sk.B - muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Sokol Mladcová

1 - 1
I.A třída sk.B - muži

SK Jaroslavice — FK Dolní Němčí

7 - 9
Okresní přebor sk.B - starší přípravka
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — Spartak Hluk

6 - 10
Okresní přebor sk.B - starší přípravka

ČSK Uherský Brod — FK Dolní Němčí

1 - 1
I.A třída sk.B - muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — FC Kvasice

2 - 3
I.A třída sk.B - muži

TJ Sokol Březolupy — FK Dolní Němčí

21 - 1
Okresní přebor sk.B - starší přípravka
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Vlčnov

7 - 8
Okresní přebor sk.B - starší přípravka
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — FK Uherský Ostroh

1 - 0
I.A třída sk.B - muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Sokol Žalkovice

3 - 2
I.A třída sk.B - muži

TJ Nedachlebice — FK Dolní Němčí

17 - 6
Okresní přebor sk.B - starší přípravka

TJ Nivnice — FK Dolní Němčí

2 - 7
I.A třída sk.B - muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Osvětimany

3 - 4
Okresní přebor sk.B - starší přípravka
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — FK Ostrožská Nová Ves

2 - 1
I.A třída sk.B - muži

TJ Skaštice — FK Dolní Němčí

1 - 1
I.A třída sk.B - muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — FC Strání

5 - 0
Krajská soutěž sk.B - dorost
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Sokol Nedakonice

3 - 0
Okresní přebor – muži

TJ Topolná — FK Dolní Němčí

1 - 0
I.A třída sk.B - muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Sokol Žalkovice

7 - 2
Krajská soutěž sk.B - dorost

TJ Sokol Prakšice – Pašovice — FK Dolní Němčí

1 - 3
Okresní přebor – muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Bílovice

4 - 1
I.A třída sk.B - muži

FC Malenovice — FK Dolní Němčí

0 - 11
Okresní soutěž žáků M sk.B

TJ Vlčnov — FK Dolní Němčí

1 - 4
Krajská soutěž sk.B - dorost
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — JISKRA Staré Město

1 - 0
Okresní přebor – muži

FC Bánov — FK Dolní Němčí

1 - 4
I.A třída sk.B - muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Vlčnov

19 - 1
Okresní soutěž žáků M sk.B
Hřiště TJ Sokol Slavkov

FK Dolní Němčí — TJ Družstevník Popovice

3 - 1
I.A třída sk.B - muži

TJ Osvětimany — FK Dolní Němčí

5 - 1
Okresní přebor sk.B - starší přípravka
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — SK Sokol Hradčovice

0 - 5
Okresní přebor sk.B - mladší přípravka
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — SK Sokol Hradčovice

4 - 0
Krajská soutěž sk.B - dorost

FC Strání — FK Dolní Němčí

1 - 3
Okresní přebor – muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Slavoj Jarošov

3 - 10
Okresní přebor sk.B - mladší přípravka

TJ Nivnice — FK Dolní Němčí

3 - 4
Okresní přebor sk.B - starší přípravka

TJ Nivnice — FK Dolní Němčí

5 - 0
Krajská soutěž sk.B - starší žáci

FC Strání — FK Dolní Němčí

4 - 4
Okresní soutěž žáků M sk.B

TJ Tatran Havřice — FK Dolní Němčí

9 - 1
Krajská soutěž sk.B - mladší žáci

FC Strání — FK Dolní Němčí

1 - 0
Krajská soutěž sk.B - dorost
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — FC Koryčany

1 - 3
I.A třída sk.B - muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — FC Koryčany

3 - 2
Okresní přebor – muži

TJ Sokol Kněžpole — FK Dolní Němčí

20 - 5
Okresní přebor sk.B - mladší přípravka

FK Ostrožská Nová Ves — FK Dolní Němčí

8 - 6
Okresní přebor sk.B - starší přípravka

FK Ostrožská Nová Ves — FK Dolní Němčí

10 - 1
Krajská soutěž sk.B - dorost

SK Spartak Hulín — FK Dolní Němčí

0 - 7
Krajská soutěž sk.B - mladší žáci
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — Spartak Hluk

3 - 0
Okresní soutěž žáků M sk.B
Hřiště TJ Sokol Slavkov

FK Dolní Němčí — TJ Sokol Březová

3 - 0
I.A třída sk.B - muži

Spartak Hluk — FK Dolní Němčí

3 - 3
Krajská soutěž sk.B - starší žáci
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — Spartak Hluk

12 - 2
Okresní přebor sk.B - mladší přípravka

Spartak Hluk — FK Dolní Němčí

13 - 5
Okresní přebor sk.B - starší přípravka

Spartak Hluk — FK Dolní Němčí

3 - 3
Okresní přebor – muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — FK Uherský Ostroh

9 - 4
Okresní přebor sk.B - starší přípravka
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — FC Strání

2 - 14
Okresní přebor sk.B - mladší přípravka
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — FC Strání

2 - 14
Krajská soutěž sk.B - starší žáci

FC Morkovice — FK Dolní Němčí

1 - 4
Krajská soutěž sk.B - mladší žáci

FC Morkovice — FK Dolní Němčí

2 - 6
Okresní soutěž žáků M sk.B

Sokol Suchá Loz — FK Dolní Němčí

0 - 4
Krajská soutěž sk.B - dorost
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Slavoj Jarošov

1 - 1
I.A třída sk.B - muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Napajedla

4 - 0
Okresní přebor – muži

SK Jalubí — FK Dolní Němčí

3 - 0
Okresní soutěž žáků M sk.B
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — Sokol Bystřice pod Lopeníkem

11 - 5
Okresní přebor sk.B - starší přípravka
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — FK Uherský Ostroh

2 - 6
Okresní přebor sk.B - mladší přípravka
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — FK Uherský Ostroh

6 - 2
Okresní přebor – muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Sušice

0 - 4
Krajská soutěž sk.B - starší žáci
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — 1. FC Slovácko

2 - 6
Krajská soutěž sk.B - mladší žáci
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — 1. FC Slovácko

3 - 3
Krajská soutěž sk.B - dorost

TJ Nedachlebice — FK Dolní Němčí

3 - 1
I.A třída sk.B - muži

TJ Nedachlebice — FK Dolní Němčí

0 - 3
Okresní soutěž žáků M sk.B
Hřiště TJ Sokol Slavkov

FK Dolní Němčí — Orel jednota Uherský Brod

13 - 0
Krajská soutěž sk.B - starší žáci

SK Slovácká Viktoria Bojkovice — FK Dolní Němčí

7 - 0
Krajská soutěž sk.B - mladší žáci

SK Slovácká Viktoria Bojkovice — FK Dolní Němčí

0 - 5
Krajská soutěž sk.B - dorost
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Sokol Kněžpole

3 - 3
Okresní soutěž žáků M sk.B

FK Starý Hrozenkov — FK Dolní Němčí

1 - 0
I.A třída sk.B - muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — SK Slovácká Viktoria Bojkovice

4 - 2
Okresní přebor – muži

TJ Sokol Březová — FK Dolní Němčí

5 - 5
Okresní přebor sk.B - starší přípravka
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Nivnice

6 - 1
Krajská soutěž sk.B - dorost

TJ Nivnice — FK Dolní Němčí

11 - 4
Okresní přebor sk.B - mladší přípravka
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Nivnice

2 - 3
Krajská soutěž sk.B - starší žáci
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — FA Zlechov

4 - 1
Krajská soutěž sk.B - mladší žáci
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — FA Zlechov

2 - 1
I.A třída sk.B - muži

TJ Nivnice — FK Dolní Němčí

0 - 4
Okresní přebor – muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Šumice

4 - 2
Krajská soutěž sk.B - starší žáci

FC Kvasice — FK Dolní Němčí

4 - 2
Krajská soutěž sk.B - mladší žáci

FC Kvasice — FK Dolní Němčí

9 - 7
Okresní přebor sk.B - mladší přípravka

SK Sokol Hradčovice — FK Dolní Němčí

2 - 15
Okresní přebor sk.B - starší přípravka

SK Sokol Hradčovice — FK Dolní Němčí

0 - 1
Krajská soutěž sk.B - dorost
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Sokol Újezdec – Těšov

3 - 2
Okresní přebor – muži

Spartak Hluk — FK Dolní Němčí

2 - 1
I.A třída sk.B - muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Sokol Újezdec – Těšov

4 - 0
Krajská soutěž sk.B - dorost

FC Morkovice — FK Dolní Němčí

0 - 5
Okresní soutěž žáků M sk.B
Hřiště TJ Sokol Slavkov

FK Dolní Němčí — FK Uherský Ostroh

3 - 3
I.A třída sk.B - muži

TJ Skaštice — FK Dolní Němčí

5 - 1
Krajská soutěž sk.B - starší žáci
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — FC Koryčany

2 - 4
Krajská soutěž sk.B - mladší žáci
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — FC Koryčany

2 - 1
Okresní přebor – muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Sokol Slavkov

16:00
Okresní přebor sk.B - mladší přípravka

FK Uherský Ostroh — FK Dolní Němčí

17:00
Okresní přebor sk.B - starší přípravka

FK Uherský Ostroh — FK Dolní Němčí

13:00
Okresní soutěž žáků M sk.B

SK Slovácká Viktoria Bojkovice — FK Dolní Němčí

09:30
Krajská soutěž sk.B - starší žáci

FK Dolní Němčí — JISKRA Staré Město

11:15
Krajská soutěž sk.B - mladší žáci

FK Dolní Němčí — JISKRA Staré Město

12:00
Krajská soutěž sk.B - dorost

FK Dolní Němčí — FC Kvasice

14:30
Okresní přebor – muži

TJ Tatran Havřice — FK Dolní Němčí

0 - 2
I.A třída sk.B - muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — FC Kvasice

5 - 0
I.A třída sk.B - muži
FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — FC Viktoria Otrokovice

4 - 1
I.A třída sk.B - muži
TJ Osvětimany

TJ Osvětimany — FK Dolní Němčí

2 - 0
I.A třída sk.B - muži
FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Sokol Žalkovice

5 - 2
I.A třída sk.B - muži
SK Slovácká Viktoria Bojkovice

SK Slovácká Viktoria Bojkovice — FK Dolní Němčí

1 - 0
I.A třída sk.B - muži
FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Nivnice

3 - 1
I.A třída sk.B - muži
TJ Nedachlebice

TJ Nedachlebice — FK Dolní Němčí

5 - 0
I.A třída sk.B - muži
FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Ořechov

2 - 2
I.A třída sk.B - muži
TJ Napajedla

TJ Napajedla — FK Dolní Němčí

1 - 1
I.A třída sk.B - muži
FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — FK Kunovice

1 - 2
I.A třída sk.B - muži
TJ Buchlovice

TJ Buchlovice — FK Dolní Němčí

3 - 0
I.A třída sk.B - muži
FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — FC Koryčany

3 - 0
I.A třída sk.B - muži
FC Kvasice

FC Kvasice — FK Dolní Němčí

6 - 2
I.A třída sk.B - muži
FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Sokol Újezdec – Těšov

6 - 3
I.A třída sk.B - muži

FC Viktoria Otrokovice — FK Dolní Němčí

0 - 2
I.A třída sk.B - muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — TJ Osvětimany

1 - 3
I.A třída sk.B - muži

TJ Sokol Žalkovice — FK Dolní Němčí

3 - 0
I.A třída sk.B - muži
Hřiště FK Dolní Němčí

FK Dolní Němčí — SK Slovácká Viktoria Bojkovice

0 - 3
I.A třída sk.B - muži

TJ Nivnice — FK Dolní Němčí

16:00
I.A třída sk.B - muži

FK Dolní Němčí — TJ Nedachlebice

16:30
I.A třída sk.B - muži

TJ Ořechov — FK Dolní Němčí

16:30
I.A třída sk.B - muži

FK Dolní Němčí — TJ Napajedla

10:15
I.A třída sk.B - muži

FK Kunovice — FK Dolní Němčí

17:00
I.A třída sk.B - muži

FK Dolní Němčí — TJ Buchlovice

17:00
I.A třída sk.B - muži

FC Koryčany — FK Dolní Němčí

17:00
I.A třída sk.B - muži

FK Dolní Němčí — FC Kvasice

17:00
I.A třída sk.B - muži

TJ Sokol Újezdec – Těšov — FK Dolní Němčí